Hakkımızda

Galeati Yayıncılık Haziran 2017 yılında kuruldu. Daha genç bir yayıneviyiz.

                “Galeati” ne demek buradan başlayalım.

                Galeati, Latince bir terim. Tam Türkçe karşılığı : “TULGA”. Yani “Savaşçıların başlarına giydikleri harp başlığı…” olarak tanımlanıyor.

                Bu isim altında yazar kadromuz, yaşanan hukuksuzluklar kapsamında değişik konularda mağduriyete uğramış veya ülke sorunları üzerinde eser üretip bunları yayınlamakta zorlanan ve bu eserleri toplumun dikkatine sunmak isteyen amatör ve yazmak ile şevk dolu yazarlardır.

                Bu kapsamda, daha çok kumpas mağduru, hukuksuzluklara bizzat şahit olmuş, bu mağduriyetlerini yazıya dökmüş yeni yazarlarla devam ediyoruz. Onların eserlerini yayınlayarak onlar için bir ses ve haykırış olmak istiyoruz. Aynı zamanda ülkemizin karşı karşıya olduğu tüm sorunlara neşter atarak analizler yapan ve çözüm üreten, bunları kamuoyu ile paylaşan yazarların eserlerine de özellikle yayın politikamız içerisinde yer veriyoruz.

                Bugün Galeati Yayıncılık kitaplarıyla Ankara, İstanbul, İzmir ve Anadolu’nun birçok prestijli kitapevinde ve bir çok internet kitap satış sitelerinde yer almaktadır.

Aynı zamanda,  Galeati Yayıncılık kitapları ve yazarlarıyla birlikte birçok etkinlikte ve kitap fuarında yer almış ve almaya da devam edecektir.

Teşekkür ediyor, Herkese bol okumalı ve aydınlık günler diliyoruz.